Порівняй і вибирай з 4 кредиторів.

Інформація про кредитора

Kachay.com.ua - ТОВ "КАЧАЙ ГРОШІ"
Адреса: 4000 ₴ на 3 місяці, комісія 5610 ₴, загальні витрати 9610 ₴, APR 730%.
Телефон: 0(800)312727
Ел-пошта: info@kachay.com.ua
Max РПС (APR): 730%
Строк: 62 дня - 1 рік
Вік: 18 до 65
4000 ₴ на 3 місяці, комісія 5610 ₴, загальні витрати 9610 ₴, APR 730%.
Zecredit.com.ua - ТОВ "ФК" "ІНВЕСТРУМ"
Адреса: 03150, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 72
Телефон: 0(800)352706
Ел-пошта: info@zecredit.com.ua
Max РПС (APR): 912.5%
Строк: 62 дня - 1 рік
Вік: 18 до 65
1000 ₴ на 3 місяці, комісія 2250 ₴, загальні витрати 3250 ₴, APR 912.5%.
Money4you.com.ua - ТОВ "МАНІФОЮ"
Адреса: 03150, м. Київ, вул. Казимира Малевича, 86, літ. Д
Телефон: 0(800)330024
Ел-пошта: info@money4you.com.ua
Max РПС (APR): 726.35%
Строк: 62 дня - 1 рік
Вік: 18 до 65
1000 ₴ на 3 місяці, комісія 1791 ₴, загальні витрати 2791 ₴, APR 726.35%.
Kreditstar.com.ua - "KREDITSTAR"
Адреса: 01054, м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 55
Телефон: -
Ел-пошта: info@kreditstar.com.ua
Max РПС (APR): 730%
Строк: 62 дня - 1 рік
Вік: 18 до 70
5000 ₴ на 3 місяці, комісія 5869 ₴, загальні витрати 10869 ₴, APR 620.5%.

Швидкий кредити в інтернеті з онлайн заявкою буде хорошим рішенням, якщо терміново потрібні додаткові кошти. Порівняй кредиторів, подай заявку на кредит і отримай гроші на банківську картку!


Загальні умови і вимоги до позичальника


Вимоги до позичальника:

Умови для отримання кредиту:

Річна процентна ставка (Annual Percentage Rate APR)

Річна процентна ставка - це загальні витрати за кредитом, що виражаються у відсотках. У розрахунок річної відсоткової ставки не включено витрати, які пов'язані з невиконанням зобов’язань за кредитним договором.  Річна процентна ставка для кредитів може становити до 1095% річних.

Штрафні платежі або інформація щодо політики відновлення

У випадку, якщо сума кредиту не буде виплачена в зазначений строк, кредитор може вимагати штрафний платіж від загальної суми простроченого платежу за кожний день прострочення.  У випадку, якщо виплата не здійснюється протягом тривалого періоду, без узгодження з кредитором, кредитор має право в односторонньому порядку передати стягнення кредиту третім компаніям.

Сплативши кредит вчасно, створюється позитивна кредитна історія, яка в майбутньому буде підвищувати шанси отримати кредит на вигідних умовах.

Позичай відповідально

Кредит онлайн буде прийнятний, якщо

Кредит онлайн не буде прийнятний, якщо

Позичай відповідально, оцінивши можливість повернути кредит. Перед тим як зайняти, ознайомся з умовами кредитного договору, переконайся, що зможеш їх виконати.

Швидкі позики або мікропозики один з найпопулярніших видів кредитів онлайн. Свою популярність вони придбали, пропонуючи швидко зайняти гроші, в середньому протягом від 15 до 30 хвилин. Займаючи в перший раз швидкі позики пропонують знижку на комісійну плату. У разі змін попиту на ринку, кредитори пропонують кредити з можливістю довгострокового повернення. Максимальна сума довгострокового кредиту становить 50000 ₴ зі строком повернення до 72 місяців.
Швидкий займ це кредит, який можна отримати в середньому протягом 15 хвилин. В основному швидкі позики пропонують небанківські кредитори. Подати заявку на кредит можна, використовуючи обладнання з підключенням до Інтернету. Швидкий займ передбачений для вирішення непередбачених і невідкладних ситуацій. Швидкий займ доступний для грошових сум до 15 000 грн. Дана сума залежить від умов кредитора, більше інформації на домашній сторінці кожного кредитора. Кредитори оцінять платоспроможність кожного позичальника індивідуально, тому перший кредит може бути з обмеженою грошовою сумою.
Швидкий займ означає: отримати гроші швидко. В середньому швидку позику можна оформити протягом від 15 до 30 хвилин. Для того, щоб подати заявку на швидку позику необхідно обладнання з підключенням до Інтернету, мобільний телефон і активний рахунок в банку. Подати заявку на кредит можна заповнивши заявку в Інтернеті. У разі позитивної відповіді грошова сума буде перерахована на банківську картку.
Споживчий кредит це кредит, який можна отримати в середньому протягом одного дня. Подати заявку на кредит можна, використовуючи обладнання з підключенням до Інтернету. Споживчий кредит передбачений для вирішення непередбачених і невідкладних ситуацій. Споживчий кредит доступний в розмірі грошової суми до 100 000 грн. Розмір цієї суми залежить від від умов кредитора, більше інформації на домашній сторінці кожного кредитора. Кредитори оцінюють платоспроможність кожного позичальника індивідуально, тому кредит може бути з обмеженою грошовою сумою.
Споживчий кредит можна оформити протягом одного дня, кредит можна виплатити по місяцях. Для того щоб подати заявку на споживчий кредит необхідно обладнання з підключенням до Інтернету, мобільний телефон і активний банківський рахунок. Подати заявку на Кредит можна заповнивши заяву в Інтернеті.
Кредитна картка це кредит, який можна отримати в середньому протягом 15 хвилин, оцінюється платоспроможність клієнта і визначається максимальна сума ліміту. Суму кредитної лінії можна вибрати відразу всю або по частинах. Кредитну лінію можна виплатити одним платежем або за графіком платежів. Подати заявку на кредитну лінію можна використовуючи пристрій з підключенням до Інтернету. Кредитна лінія доступна в розмірі грошової суми до 100 000 грн. Дана сума залежить від умов кредитора, більше інформації на домашній сторінці кожного кредитора. Кредитори оцінюють платоспроможність кожного позичальника індивідуально, тому кредит може бути з обмеженою сумою.
Кредитна карта означає: швидко отримати гроші в позику. Для того що б подати заявку на кредитну лінію необхідно обладнання з підключенням до Інтернету, мобільний телефон. Подати заявку можна заповнивши заяву в Інтернеті.
Безвідсотковий грошовий кредит 0,01% - це кредит, коли кредитор не застосовує плату за використання кредиту, Позичальник виплачує таку ж грошову суму, яку взяв у позику. Швидкі позики часто пропонують перший кредит без комісійної плати, деякі з кредиторів організовують періоди акцій, коли є можливість безвідсотковий кредит отримати необмежену кількість разів. Наприклад: займаючи 1000 ₴ на 10 днів, тобі треба буде віддати 1001 ₴.
Кредит без робочого місця - це кредит, який видається особам, які не мають робочого місця, наприклад, безробітний, який отримує допомогу по безробіттю. На даний момент все менше кредиторів, які пропонують кредити особам, які не мають роботи.
Кредит з 18 років видається особам, які досягли віку 18 років.

Вибираючи кредитора в Інтернеті, необхідно звернути увагу на:

 • Суму кредиту;
 • Строк виплати;
 • Річну відсоткову ставку;
 • Вікові обмеження позичальника;
 • Робочий час кредитора;
 • Протягом якого часу грошова сума буде перерахована;
 • Штрафні відсотки.

Більшість кредиторів, які пропонують грошові кредити онлайн, встановили вимоги, для отримання кредитів:

 • Необхідно бути громадянином України або її резидентом;
 • Необхідно бути у віці від 18 до 92 років;
 • Необхідний діючий номер мобільного телефону.
Так, одночасно можуть бути кілька активних кредитів.
Для кредиту в розмірі до 17 000 грн не потрібні ніякі документи, понад суми 17 000 грн необхідна виписка з банківського рахунку та / або довідка з роботи, якщо цього вимагає кредитор.
Звернувшись до кредитора, збільшення суми кредиту можливо. Отримавши додаткову суму, строк виплати кредиту може бути змінений. Більше інформації на домашній сторінці кредитора.
В основному грошові перерахування здійснюються в робочий час кредитора. Швидкі позики пропонують отримати гроші в середньому протягом 15 хвилин, якщо банківський рахунок кредитора і позичальника знаходиться в одному банку. Якщо банківський рахунок в іншому банку, тоді необхідну грошову суму можна отримати протягом трьох днів з моменту розгляду заявки.
Так. Ти можеш зайняти, якщо тільки не прострочив кредитний платіж і не потрапив в список боржників.
Рішення про присвоєння кредиту кредитор повідомляє протягом декількох хвилин, але не пізніше, ніж протягом одного робочого дня.
 • При реєстрації Ти вказав помилкові дані;
 • Чи не виплатив свій кредит у того ж кредитора;
 • Коли перебуваєш в регістрі боржників.
Для кожного клієнта кредитор встановлює кредитний ліміт індивідуально.
У період строку виплати швидкої позики є можливість здійснити виплату позики частинами, тобто можна здійснити кілька платежів. Якщо немає можливості виплатити швидку позику в строк, зазначений у договорі, можливе продовження строку виплати позики. Розмір оплати продовження можна дізнатися в своєму профілі користувача або звернувшись до кредитора у відділ обслуговування клієнтів.
Комісійну оплату продовження строку виплати кредиту можна подивитися в своєму профілі користувача.
Платіж за кредитом можна здійснити за допомогою терміналів, Интернетбанка або у філії банку.
Так. Кредит можна виплатити в будь-який момент.

При здійсненні платежу за кредит необхідно вказати:

 • Платник;
 • Реєстраційний номер кредитора;
 • Реєстраційний номер кредитора
 • Рахунок;
 • Інформацію щодо одержувача;
 • Мету платежу;
 • Деталі платежу;
 • Номер рахунку за кредитом.
Укладений кредитний договір буде зберігатися в базі даних кредитора необмежений час. Після отримання письмового запиту клієнта договір може бути спрямований на вказану клієнтом адресу

Домашня сторінка Zaimi365.com.ua не є кредитором і не видає кредити. У всіх кредиторів, щодо яких приведено порівняння, є відповідна ліцензія кредитної установи.

Чат с ассистентом

Привет! Я ассистент по выбору онлайн кредитов.

Могу подобрать индивидуальное предложение.