Zaimi365
Кредити онлайн на картку 0,01%*
Бажана сума:
500 ₴25 000 ₴
Відсотки:
30
Сума до повернення:
10030
Підвищена безпека даних

* Безвідсотковий кредит 2000 грн., відсотки 6 грн., сума до оплати складе 2006 грн., APR 3.65%. Участь в програмі лояльності 5000 грн. на 90 днів, комісія складе 5869 грн. і загальні витрати на позику становлять 10869 грн., APR 620.5%.

Переваги
Швидко
Вигідно
Надійно
Цілодобово
Умови отримання кредиту
Вік
Кредит доступний для займачів, які досягли повноліття.
Територія
Кредит надається у всіх регіонах України, крім тимчасово окупованих.
Як отримати кредит
1. Заповніть заявку
Після реєстрації виберіть кращу пропозицію і заповніть форму заявки.
2. Отримайте схвалення
У середньому відповідь на заявку надається протягом п'яти хвилин після її подачі.
3. Отримайте гроші
Ви отримаєте гроші на свою карту протягом декількох хвилин після схвалення заявки на кредит.
Як погасити кредит
1. Онлайн
Можна оплатити банківською картою в особистому кабінеті на сайті кредитора.
2. У терміналі
В будь-якому терміналі самообслуговування.
3. В касі банку
В будь-якому банку, тільки треба надати реквізити кредитної компанії.
Відгуки

Повністю задоволений послугами компанії. Ніхто не відволікав мене дзвінками, як багато пишуть. Раніше, щоб взяти кредит треба було не один день витратити, а зараз все просто - одна година і гроші вже у тебе. Дуже просто оформити заявку, правда документи краще заздалегідь підготувати, щоб потім не мучитися.

Руслан

З Zaimi365 вирішення моїх фінансових проблем стало неймовірно простим. Вражає їхнє швидке схвалення і мінімум бюрократії. Отримала необхідну суму буквально через годину після подачі заявки, що стало справжнім порятунком у терміновій ситуації. Відсотки адекватні, умови зрозумілі без дрібного шрифту. Тепер я точно знаю , до кого звернутися у разі фінансової необхідності.

Ірина

Звернення в Zaimi365 стало для мене чудовим рішенням у момент фінансової потреби. Процес оформлення кредиту пройшов швидко і без зайвої тяганини. Особливо хочеться відзначити ввічливість та готовність допомогти з боку співробітників компанії. Розумні відсотки та гнучкі умови повернення зробили процес повернення боргу максимально комфортним. Без сумніву, рекомендуватиму Zaimi365 друзям і знайомим.

Марія

Скориставшись послугами Zaimi365, я залишився повністю задоволений. Здивувала швидкість обробки моєї заявки та видачі кредиту. Всі процеси максимально автоматизовані, що економить багато часу. Ніяких прихованих комісій і переплат, всі умови позначені ясно і прозоро. Відмінний сервіс для тих, хто цінує своє час та гроші.

Станіслав
Час отримання грошей

Кредити онлайн стали популярним та зручним способом отримання коштів в Україні. Вибери кредит в Інтернеті і отримай гроші на банківський рахунок!